KONST / Litografier / Färglitografi 9996180
nr 999 6180
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 25/150, signerad, ramens innermått: 56x36
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:15:55
300 kr
350 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd